W kilku słowach o nas

Ośrodek Szkoleń Zawodowych i MenadżerskichTMA1993Group został założony w 1993 r. przez jej obecnego dyrektora – Piotra Modrzyńskiego. W chwili obecnej jesteśmy jedyną w Polsce oraz piątą w Europie SZKOŁĄ RUSZNIKARSTWA . Specjalizujemy się w profilowanych szkoleniach wszystkich rodzajów służb mundurowych krajowych i zagranicznych. Rozpoczęliśmy jako jedyni w Polsce reaktywację zawodu ludwisarza. Już 30 lat szkolimy w wielu zawodach. W swojej działalności położyliśmy główny nacisk na jakość szkoleń, co pozwoliło jej dynamicznie wkroczyć również na rynki zagraniczne. Dzięki dynamicznemu rozwojowi szkoleń zawodowych rozszerzyliśmy działalność o doradztwo i pośrednictwo zawodowe. Od samego początku swojego istnienia ośrodek był prekursorem w Polsce w propagowaniu i realizacji specjalistycznych szkoleń zawodowych dla służb mundurowych. Zainicjowaliśmy powołanie wielu krajowych i zagranicznych organizacji o charakterze szkoleniowym.
O jakości naszej pracy może świadczyć długa lista krajowych i zagranicznych klientów (ponad 800 firm i instytucji krajowych i zagranicznych – ponad 20.000 osób). Ośrodek realizuje szkolenia na terenie nie tylko Polski ale również  wielu państwach europejskich.

W chwili obecnej naszą kadrę stanowi wyselekcjonowana elita kilkudziesięciu wykładowców wielu dziedzin oraz instruktorów wszystkich rodzajów służb mundurowych z kilku państw europejskich o najwyższych kwalifikacjach. Posiadamy liczne krajowe i zagraniczne rekomendacje.

Znajdziecie nas również na portalach społecznościowych :

www.facebook.com/rusznikarze
www.facebook.com/kursyiszkoleniazawodowe

Kursantom zapewniamy najwyższe standardy szkoleniowe w naszym międzynarodowym centrum

konferencyjno-szkoleniowym oddając do dyspozycji:
5 profesjonalnych sal szkoleniowo-wykładowych
nowoczesne warsztaty
strzelnice otwarte wielostanowiskowe od 25 do 300 metrów

Piotr Modrzyński
  • 33 lata służby czynnej w różnych formacjach mundurowych,
  • ekspert w walce wręcz oraz w posługiwaniu się każdym rodzajem broni tradycyjnej i współczesnej,
  • specjalista w zakresie audytów bezpieczeństwa firm,
  • mistrz rusznikarstwa,
  • specjalista w zakresie fizycznej i technicznej ochrony osób i mienia,
  • licencjonowany detektyw
  • instruktor: karate, ju jitsu, combat, samoobrony, strzelectwa, survivalu
  • posiadacz wysokich międzynarodowych stopni mistrzowskich w 9 rodzajach sztuk walki:
  • 7 Dan Combat
  • 7 Dan Jiu Jitsu,
  • 4 Dan Yoshitsune Ju Jitsu,
  • 2 Dan Ai-Ki-Jitsu,
  • 3 Dan Bo-/Hanbo-jitsu,
  • 2 Dan Goschin Ryu Jiu Jitsu,
  • 2 Dan Bu-jitsu,
  • 2 Dan Keisatsu-jitsu
  • 1 Dan All Style Karate
  • biegły sądowy w zakresie: broni palnej, amunicji oraz materiałów wybuchowych, sportów strzeleckich, sztuk i sportów walki, taktyki i techniki interwencji, ochrony osób i mienia oraz detektywistyki,
  • od 1996 wykładowca i egzaminator przedmiotów zawodowych: ochrony osób, ochrony konwojów i obiektów, taktyki i techniki interwencji, samoobrony, wyszkolenia strzeleckiego, detektywistyki, rusznikarstwa.
  • Przewodniczący Polskiego Związku Instruktorów Służb Mundurowych od 1996 do 2003r.,
  • Prezydent na Polskę International Karate Ju Jitsu Kobudo Association 1997-2003,
  • na zaproszenie Komendy Głównej Policji Węgier prowadził szkolenie dla wykładowców policyjnych w Wyższej Szkole Narodowych Sił Powietrznych Węgier w Szolnok,
  • 1994-2003 systematycznie szkolił przedstawicieli jednostek specjalnych wojska i policji: Polski, Danii, Austrii, Belgii, Estonii, Litwy, Łotwy, Ukrainy, Białorusi, Kolumbii, Czech, Słowacji, Słowenii, Chorwacji, Węgier, Włoch, Turcji, Portugalii, Republiki Południowej Afryki.
  • Przedstawiciel Polskiego Związku Instruktorów Służb Mundurowych na Wielkopolskę od 2003r.
  • Prezes Zarządu Biura Bezpieczeństwa Przemysłu i Handlu
  • Autor książek: „Wojskowa walka wręcz” i „Tonfa w praktyce” oraz kilkudziesięciu artykułów prasowych i programów telewizyjnych,